Kurozitete

19 Maj

Një çift afrikan eshte shokuar shume kur  lindën djalin e tyre dhe panë që ishte… i bardhë.

Babai i foshnjes tha për mediat britanike“A është ky djali im?”Isha krejtësisht i tronditur. Mjekët shikonin njëri-tjetrin dhe me siguri mendonin që ai nuk ishte fëmija im.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: