Megan Fox dëbohet

21 Qer

Bukuria dhe talenti nuk mjafton. Megan Fox është përjashtuar nga xhirimet e fimit “Transformers 3 – Dark of the moon”, film i cili pritet të dalë në kinematë botërore në 29 qershor. Vendimi është marrë nga producenti i filmit Steven Spielberg. Ai ka deklaruar se faji ka qenë i vetë aktores Fox, pasi ajo ka krahasuar regjizorin e filmit Michael Bay me diktarorin gjerman Adolf Hitler. Aktorja 25 vjeçare ka qenë e pranishme në dy serialet e mëparshme të filmit por me sa duket tek i treti dështoi. Edhe ajo vetë e ka pranuar se ka thënë një gjë të tillë për Bay por nga xhirimet e filmit është larguar për impenjime të tjera.

http://www.botasot.info

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: