Mbretëresha e pornografisë

22 Qer

Në SHBA është një ndër mbretëreshat e pornografisë, por duhet thënë se filmat e saj janë të famshëm në mbarë botën. E bukur, elegante dhe e parrezistueshme Tori Black, fituese e ‘Avn Awards 2010’, është vajza klasike e kësaj fushe. Është 21-vjeç dhe duhet thënë se ka një fizik të përkryer. Ka arritur të fitojë gjashtë statuja oskar në manifestimin më të rëndësishëm të këtij sektori, mes të cilëve dhe atë të aktores më të mirë femër të këtij viti.

 

Sensualja Tori, ka dashur që një sukses të tillë ta arrijë dhe në Twitter, ku në faqen e saj ka publikuar disa fotografi të jetës së saj private.

http://www.botasot.net

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: