Mona Liza e vizatuar me gota kafeje.

22 Qer

Ndonjëherë kur ju keni  shumë gota kafe dhe nuk dini cfare te beni , por çfarë do të bëni me 3604 gota kafe? E pra një grup i dashuruar me kafene kane krijuar një xhirim të madhe të Mona Lisa duke përdorur 6 hije nga kafe e zezë në Latte.”Pikturë” mat 20 metra nga 13 metra dhe mori 8 persona dhe 3 orë pune për të përfunduar, edhe pse nuk ka asnjë fjalë se sa kafe kishin  pirë për te perfunduar punen.

 

 

 

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: