Tallavaja e radhës

16 Kor

Kohët e fundit, shumë media i kanë kushtuar Çiljetës një hapësirë mediatike sa i takon look-ut të saj, përherë të ndryshëm, sesa aktivitetit të saj muzikor. U bë shumë kohë tanimë, rreth një vit që këngëtarja seksi – që mund të konsiderohet pa hezitim edhe një kërcimtare profesioniste – nuk ka dalë me një klip të ri, ndërkohë që dihet se këngët verore janë pika më e fortë e saj. Sipas parashikimeve, Çiljeta duhet të kishte nxjerrë në treg klipin e saj me Noizyn, por ky i fundit lançoi këngën “So hot” me Eni Koçin, ndërkohë që për projektin me Çilin nuk dihet se ç’bëhet. Por ja që nga këngëtarja që është bërë flokëkuqe, vjen lajmi që kënga e saj më e re, në bashkëpunim me Vanin – këngëtar që lëvron më shumë muzikën tallava dhe atë me ritme orientale – del së shpejti në ekranet muzikore. Natyrisht, kjo këngë mban firmën e Flori Mumajesit.
by:www.botasot.info

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni / Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni / Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni / Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni / Ndryshoje )

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: