Korce rrahin 78- vjecarin per vdekje

25 Kor

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Komunen Pojan të  Korçës, ku një sherr banal i ka kushtuar jetën 78 –vjeçarit.I moshuari është gjetur i vdekur në banesën e tij. Nga burimet policore mësohet se vrasja kishte ndodhur për shkak të goditjes me grushta të të moshuarit.

Policia arrestoi tre të rinj të cilët sulmuan 78-vjeçarin pas një sherri që patën me djalin e tij.

78-vjeçari ka ndërhyrë për të mbrojtur të birin dhe u vra. Policia ndaloi edhe djalin e viktimës
by:korca ime

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: