Video e re e Leonora Jakupit

30 Kor

Stina e verës ose siç njihte ndryshe në botë e këngëtarëve stina e videoklipeve duket se nuk ka fund. Pothuajse të gjithë kanë realizuar nga një videoklipi dhe po përgatitën për të dytin.

Leonora Jakupi sapo e ka realizuar klipin më të ri të këngës “Iluzion”, këngë kjo që është punuar nga Don Arbas dhe menjëherë ka filluar punën për klipin e ri. Megjithëse e ka realizuar videon në jug të Shqipërisë, ka dashur të vijë si një flutur, me pamje më shumë nga natyra sesa nga bregdeti i bukur shqiptar, siç kanë bërë koleget e saj.

Një nga format kryesore që i mundësojnë këngëtarëve që të jenë të suksesshëm janë bashkëpunimet. Këtë e dinë më së miri djemtë e grupit “Ting 3-nt” të cilët pasi kanë bashkëpunuar më shumë artisë, po përgatiten për duetin e radhës. Në një komunikim me fanasat e tij në Facebook, Getoari, njëri nga reperët e grupit, njoftoi se shumë shpejt do të sjellin një bashkëpunim me grupin e njohur “Skillz”. Por duket se nuk është kjo surpriza për fansat e Getit. Sipas tij, shumë shpejt pritet të vijë një due me këngëtarën bykuroshe Dafina Zeqiri. Sa e vërtetë është kjo, mbetet për t’u parë, por një gjë mund të thuhet me siguri se të gjithë e presin një bashkëpunim të tillë.

by:www.botasot.info

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: